EWA BOYD & RAFAŁ NAWROT

ALCHEMIA ENERGII

Seria 4 uzdrawiających masterclass

Zaproszenie do głębokiej transformacji i uzdrowienia

Czy wiesz, że przychodząc na świat, 88 dni przed urodzeniem dostajesz swój umysł podświadomy z rodu, dostajesz go w prezencie  od swoich przodków, rodu mamy i taty. To zarówno błogosławieństwo jak i przekleństwo. Bez tej energii nie byłoby życia, ale przekleństwem jest powtarzanie starych utartych schematów rodziny. 

Podświadomy umysł to dar, który będzie Cię prowadził mając ogromny wpływ na wiele dziedzin jak nasze decyzje, finanse, zdrowie, związki. 

Idąc przez życie nieświadomie powielamy utarte ścieżki naszego  rodu – emocje, myśli, przekonania. Ale  pracując nad sobą, nie tylko uzdrawiasz siebie, ale uzdrawiasz cały swój ród wchodząc w swoją prawdziwą moc!

Zapraszamy Cię do procesów energetycznych, do radykalnej odnowy, regeneracji i zoptymalizowania Twojej energii.

Zapraszamy Cię na serię 4 masterclass, które uleczą Twoje rany, uleczą 3 przyziemne czakry, bo dopiero jak one zostaną uleczone możesz wejść wyżej. Bo choćbyś afirmowała całe życie swoje pragnienia, to nic z tego nie wyjdzie, dopóki nie uleczysz podstawowych czakr, ran i nie uwolnisz się od archetypów, nie będziesz mogła w pełni kreować swojego życia.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy serię masterclass, które są tak skonstruowanie i prowadzone, byś wyszła z nich wolna od ran, archetypów i mogła stanąć w swojej mocy i zacząć prawdziwie manifestować i  kreować swoje życie.

Masterclassy są dla wszystkich, którzy mają głębokie rany, ale i dla tych, u których te rany są pozornie małe, lub nie są ich świadomi. Zapraszamy na procesy, w których uleczmy z miłością te traumy, po to byś odzyskała swoją MOC!

Czas ucieka!

🌟 Zanurz się z nami w magię kreowania. Odkryj swoją moc. 

🌱 Zacznij już dziś serią 4 uzdrawiających masterclass lub z wersją rozszerzona o prywatne konsultacje z nami!

Zaczynamy już 25 maja! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Program masterclass jest zaprojektowany tak, aby stopniowo prowadzić Cię przez proces uzdrawiania, od czakry sakralnej, przez splot słoneczny, korzeń, aż po gardło i serce.

dni
godziny
minuty
sekundy

Seria 4 uzdrawiających masterclass

Masterclass I: Uzdrawianie Rany Matki

25 maja godzina 9:00

Czakra sakralna – centrum naszej kobiecości i kreatywności

Leczenie rany mamy to leczenie czakry sakralnej, która jest odpowiedzialna za naszą kreatywność, kobiecość i seksualność. Rana matki również odpycha pieniądze z naszego życia. Rana matki może manifestować się na różne sposoby jako uczucie odrzucenia, zaniedbania, krytyki czy brak akceptacji, co prowadzi do problemów w relacjach, zaniżonej samooceny i trudności w zarządzaniu finansami. Jeśli nie wyleczysz rany matki to odpychasz pieniądze, nie masz kreatywność, wchodzisz w trudne związki, ponieważ nie jesteś pogodzona z rodem kobiecym i nie masz zbalansowanej swojej seksualności oraz możesz mieć problemy z tym jak siebie widzisz i akceptujesz.

Uzdrawianie rany matki często polega na eksplorowaniu i przetwarzaniu tych emocji, ustanawianiu granic oraz rozwijaniu samoakceptacji i miłości do siebie. 

Masterclass II: Uzdrawianie Rany Ojca

26 maja godzina 9:00

Czakra splotu słonecznego – źródło naszej mocy sprawczej

Po wyleczeniu rany matki wchodzimy w uleczenie rany taty, czyli będziemy leczyć splot słoneczny, bo to męska czakra napędzana energią naszego taty. Rana ojca to brak mocy sprawczej, tej męskiej energii, żeby “robić rzeczy”, co może objawiać się jako postawa poddania się lub nadmierne przejmowanie kontroli, bez równowagi między tymi stanami.

Rana ojca, manifestująca się poprzez uczucia odrzucenia, braku wsparcia czy zaniedbania, może znacząco wpływać na nasze poczucie bezpieczeństwa i samoocenę oraz relacje z innymi ludźmi, w tym z partnerami życiowymi. Uzdrawianie rany ojca często obejmuje zrozumienie i przetwarzanie tych emocji, przebaczenie, ustanawianie granic oraz budowanie zdrowych relacji z mężczyznami, a także na zacieśnianiu więzi z własną męską energią. 

Po wyleczeniu tej rany będziesz mieć lepszy związek z mężczyznami, będziesz miała zbalansowaną bardziej męską energię. Będziesz mogła odnosić większe sukcesy w karierze, w mocy sprawczej, co jest odzwierciedleniem życiowej energii, ambicji i zdolności do budowania.

Masterclass III: Leczenie Rodu

1 czerwca godzina 9:00

Czakra korzenia – fundament naszej egzystencji

Trzecia sesja to głębokie zanurzenie w czakrze korzenia, która łączy nas z energią życiową. To uleczenie wszystkich nieświadomych konceptów które mamy od rodziny, czyli zdrowie, pieniądze, poszerzanie rzek finansowych, rozwody, bycie samotnym, czyli wszystko to, co wynosimy z rodziny. Może Cię to zaskoczy, ale, my generalnie operujemy tak jak nasza rodzina. Nam się wydaje, że działamy po swojemu, ale w praktyce gramy w teatrzyk rodzinny. 

Uzdrawianie tej czakry oznacza pracę nad nieświadomymi wzorcami dziedziczonymi po naszym rodzie, które wpływają na wszystkie aspekty naszego życia. Uzdrawianie rodu pozwala na poszerzenie „rzeki pieniędzy” i skąpanie całego rodu białym światłem. Leczenie rodu to leczenie od zdrowia, emocji, związków, pieniędzy, do witalności życiowej, wpływający na wszystko – od liczby dzieci rodzących się w rodzinie, po zdolność do życia, przetrwania i budowania przyszłości.

Masterclass IV: Wychodzenie z archetypów negatywnych

2 czerwca godzina 9:00

Czakra gardła i serca – nasza autentyczność i moc kreacji

Czwarta masterclassa to wychodzenie z archetypów negatywnych, takich jak samokrytyka, prostytutki, sabotażysty, ofiary co pozwala na odzyskanie własnej mocy. 

Leczenie archetypów to proces wchodzenia w autentyczność i porzucania ograniczających ról, takich jak ofiara, krytyk, uciekinier, który unika odpowiedzialności, czy prostytutka, która sprzedaje się za pieniądze zgadzając się np. na nadgodziny dla kilku euro.

Sesja ta również obejmuje leczenie wewnętrznego dziecka. Pracując nad uzdrowieniem archetypów, uczymy się, jak przezwyciężyć samokrytykę i samosabotaż.  Jest to czas na uwolnienie się od ograniczających przekonań, które blokują drogę do pełni życia i prawdziwego sukcesu.

Twój krok ku głębokiej transformacji

Każda z tych sesji to nie tylko nauka i praktyka, ale przede wszystkim szansa na głębokie uzdrowienie i odkrycie własnej mocy. Program masterclassów jest zaprojektowany tak, aby stopniowo prowadzić Cię przez proces uzdrawiania, od czakry sakralnej, przez splot słoneczny, korzeń, aż po gardło i serce.

Kto Cię poprowadzi?

Ewa Boyd

Mieszkam w przepięknej Australii, gdzie natura inspiruje mnie każdego dnia do głębszych odkryć i przemian. Jestem przewodniczką w podróży ku samopoznaniu i transformacji energetycznej. Moja droga nie jest tylko dla kobiet – również mężczyźni znajdą u mnie wsparcie w swojej transformacji energetycznej. Moje kursy, zarówno indywidualne jak i grupowe, są wyjątkową okazją do zgłębienia tajemnic potencjału własnej energii. Jestem specjalistką w pracy z alchemią energetyczną, otwierającą drzwi do głębokich przemian. Zajmuję się human design, archetypami oraz pracą z cieniem, czyli integrowaniem skłóconych części wewnętrznego dziecka – pomagam w procesie oczyszczania energetycznego między innymi pasożytów. Od lat przekazuję wiedzę na temat medytacji, które są głębokimi procesami energetycznymi niezbędnymi w procesie regeneracji i uzdrawiania. Jestem również pasjonatką numerologii i czytania kontraktów dusz. 

Rafał Nawrot

Jestem nauczycielem świadomego oddychania i promotorem zdrowego stylu życia w zgodzie ze sobą. Moje doświadczenia życiowe, takie jak stany depresyjne, uzależnienia i myśli samobójcze, przekształciłem w inspirację dla innych. Dzięki nim stałem się tym, kim jestem dzisiaj. Poprzez swoje przykłady pokazuję, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Założyłem Republikę Szczęścia, która z małego projektu stała się wielką społecznością. Na Instagramie śledzi mnie ponad 62 tysięcy osób, a medytuje ze mną ponad 1000 osób. Prowadzę liczne kursy online i warsztaty stacjonarne, które przyciągają setki uczestników. Dziś inspiruję innych do odnalezienia swojej prawdy i pokazuję, że życie może być piękne, gdy działamy w przepływie, żyjąc z miłością i prawdą. Wyjście ze strefy komfortu otwiera drzwi do najpiękniejszej magii. Jakość naszego życia zależy od sposobu, w jaki widzimy świat. Wierzę, że jestem miłością i jestem wystarczający, i tę prawdę staram się przekazać innym.

Zaufali nam już

Rafał to jak iskra, która rozpala ogień determinacji i działania w sercach innych. Jego ciepło otula niczym miękki szal, a każde słowo i gest jest pełen autentyzmu i troski. Jako doświadczony coach życiowy, Rafał przechodził przez burze, by stać się latarnią dla tych, którzy szukają drogi. Jego życiowe lekcje są niczym kompas, który wskazuje kierunek, a jego inspirująca historia jest dowodem, że nawet z popiołów można się podnieść, aby zbudować znaczące i spełnione życie.
Anna Skura
Podróżniczka, autorka szkoleń i e-booków
Rafał to jak chodzące światło. To osoba, która przepracowała wiele aspektów swojego życia, aby teraz dzielić się swoimi doświadczeniami i narzędziami, pomagając innym. W sobie niesie ogrom miłości, mądrości i empatii, co sprawia, że jest wspaniałym przewodnikiem i nauczycielem. Jego inspirujące i motywujące podejście oraz otwartość w dzieleniu się swoim życiem pokazują, że wszystko jest możliwe w tej życiowej podróży.
Dorota Stańczyk
Autor, Keynote Speaker BBC, Tedx, Mindvalley
Polecam całym swoim sercem e-booka Rafała, bo wiem, że dzięki niemu odnajdziesz niesamowitą moc w sobie. Moc, która może uleczyć twoje Ciało i duszę. Ten E-book to wspaniała dawka inspiracji i motywacji do pracy nad sobą. Dzięki temu ebookowi zapanujesz na stresem i poprawisz jakość Twojego życia.
Ewa Szabatin
Promotorka zdrowego stylu życia, 7x mistrzyni Polski w tańcu
Rafał przeszedł daleką drogę do miejsca, w którym jest dzisiaj. Swoim zachowaniem inspiruje innych, jak zacząć żyć w zgodzie ze sobą, stosując różne metody medytacyjne i oddechowe. Jest człowiekiem czynu, który zachęca do działania. W swoim e-booku zaprasza Cię do świata zmian, gdzie w paru, przyjemnych krokach, pokaże Ci, jak poprzez zmianę nawyków, rozpocząć bardziej harmonijne życie, w którym naprawdę poczujesz, że żyjesz.
Kasia Nast
Owner and creator Mictic Portal, inspiratorka kobiet, prekursorka zmiany

Poznaj opinie

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Ewę i była to prawdziwa PRZYJEMNOŚĆ! 🌹Wiedza Ewy na temat energii, kobiecości i relacji jest naprawdę imponująca! Informacje przekazuje w taki sposób, że można jej słuchać bez końca 😍 Dziękuję Kochanie i do usłyszenia niebawem, bo od kiedy Cię poznałam, to wiedziałam, że nie będzie to jednorazowe spotkanie! 
Sandra
Uczestniczka warsztatów on-line
Warsztaty z Rafim były niesamowitą podróżą w głąb siebie. Czasem wewnętrznej transformacji. Pokazały mi, że nie jestem sama w moim wewnętrzny procesie. Uświadomiły jak ważne jest zatrzymanie i wsłuchanie w wewnętrzny głos, pozwoliły zrozumieć, że każdy z nas boryka się z podobnymi sytuacjami. Otworzyły serce na nowe. Warsztaty to rozpoczęcie procesu przemiany, który prowadzi do pokochania i zaakceptowania siebie. Mnie osobiście dodały odwagi, żeby realizować swoje cele, bez strachu przed oceną innych.
Karina
Uczestniczka warsztatów
Bardzo chciałam Ci podziękować za Twój warsztat, byłaś dla mnie ogromnym trigerem, ale dzięki temu mogłam uleczyć swoją ranę, którą mocno przykryłam i zapomniałam o niej. Następnego dnia po warsztatach cały mój ból rozpłynął się w procesie, który Ty uruchomiłaś. Bardzo Ci dziękuję. Jestem Ci wdzięczna za dotknięcie tej rany.
Ewa
Uczestniczka warsztatów
Ewa jest absolutnie wyjątkową osobą, która swoją niezwykłą ciepłotą i wrażliwością tworzy wokół siebie atmosferę pełną magii i zrozumienia. Każde jej słowo, pełne głębokiej wiedzy i mądrości, to dar, który dzieli się z nami wszystkimi, wzbogacając nasze życie. Jest kobietą o pięknej duszy, która promieniuje autentyczną kobiecością i gracją. Poznawanie Ewy to prawdziwa przyjemność, a jej umiejętność dzielenia się wiedzą sprawia, że każdy dzień staje się lekcją piękna i dobroci. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość poznania tak cudownej osoby 💜
Angela
Uczestniczka warsztatów

Czas ucieka!

dni
godziny
minuty
sekundy

Zaczynamy już 25 maja! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

BONUSY:

Wypalenie!

Wartość 99 PLN

Dodatkowa lekcja, nagranie o „Wypaleniu”, w której dowiesz się, czym jest wypalenie pod względem energii.
Jak go uniknąć i co zrobić gdy już czujesz się kompletnie wypalony życiem,pracą, natłokiem obowiązków, rodziną.
Jak zbalansować element ognia i wody oraz praktyczne wskazówki o alchemii energetycznej.

Medytacja na połączenie ze swoimi duchowymi przewodnikami.

Wartość 99 PLN

Nagrana medytacja, która pozwoli Ci odkryć oraz połączyć się na głębszym poziomie ze swoimi duchowymi przewodnikami, aniołami.

Medytacja na otwarcie i poszerzenie pola Quantum Field.

Wartość 99 PLN

Nagrana medytacja, dzięki której będziesz mogła otworzyć swoje pole Quantum Field. 

E-book: Pasożyty energetyczne

Wartość 129 PLN

Dzięki temu e-bookowi zgłębisz wiedzę  o pasożytach, skąd się wzięły, jakie są ich cele, jak się ich pozbyć.

E-book "Odkryj Swoją Moc"

Wartość 129 PLN

Ten e-book to Twój kompas w podróży ku pewności siebie, sukcesowi i szczęściu. Z jego pomocą odkryjesz, jak pokonać stres, zrealizować swoje cele i zbudować zdrowe relacje.

Inwestycja w Twoją przemianę

Seria 4 uzdrawiających masterclass

999 PLN 333
Masterclass I: Uzdrawianie Rany Matki - wartość 111 PLN
Masterclass II: Uzdrawianie Rany Ojca - wartość 111 PLN
Masterclass III: Leczenie Rodu - wartość 111 PLN
Masterclass IV: Wychodzenie z archetypów negatywnych - wartość 111 PLN
BONUS! E-book “Odkryj swoją moc” - wartość 129 PLN
BONUS! E-book: Pasożyty energetyczne - wartość 129 PLN
BONUS! Medytacja na połączenie ze swoimi duchowymi przewodnikami - wartość 99 PLN
BONUS! Medytacja na otwarcie i poszerzenie pola Quantu Field - wartość 99 PLN
BONUS! Dodatkowe nagranie o wypaleniu energetycznym - wartość 99 PLN
🧡

Masterclassy + indywidualne konsultacje

3333 PLN 1111
Masterclass I: Uzdrawianie Rany Matki - wartość 111 PLN
Masterclass II: Uzdrawianie Rany Ojca - wartość 111 PLN
Masterclass III: Leczenie Rodu - wartość 111 PLN
Masterclass IV: Wychodzenie z archetypów negatywnych - wartość 111 PLN
BONUS! E-book “Odkryj swoją moc” - wartość 129 PLN
BONUS! E-book: Pasożyty energetyczne - wartość 129 PLN
BONUS! Medytacja na otwarcie i poszerzenie pola Quantu Field - wartość 99 PLN
BONUS! Dodatkowe nagranie o wypaleniu energetycznym - wartość 99 PLN
BONUS! Medytacja na połączenie ze swoimi duchowymi przewodnikami - wartość 99 PLN
*90 min konsultacji z Ewą o wartości - wartość 200$
*90 min konsultacji z Rafałem o wartości 350 €
*Ilość miejsc na indywidualne konsultacje ograniczona do 10 osób. Konsultacje należy wykorzystać w terminie 2 miesiecy od zakupu.

Kupując masterclassy otrzymujesz dostęp do dedykowanej platformy www.nawrotrafal.com, gdzie znajdziesz dostęp do wszystkich masterclass, bonusów, oraz późniejszych nagrań ze spotkań. Dostęp do nagrań i całego programu otrzymujesz na 3 miesiące od daty zakończenia ostatniej masterclassy!

Zanurz się w magię kreowania. Odkryj swoją moc.
Zacznij już dziś!

Harmonogram

Masterclass I

Uzdrawianie Rany Matki

Spotykamy się na żywo na platformie Zoom 25 maja o 9:00

Masterclass II

Uzdrawianie Rany Ojca

Spotykamy się na żywo na platformie Zoom 26 maja o 9:00

Masterclass III

Leczenie Rodu

Spotykamy się na żywo na platformie Zoom 1 czerwca o 9:00

Masterclass IV

Wychodzenie z archetypów negatywnych

Spotykamy się na żywo na platformie Zoom 2 czerwca o 9:00

Bonusy!

Dostępne od dnia I Masterclassy

Wszystkie bonus znajdziesz od 25 maja po zalogowaniu na swoim koncie na platformie www.nawrotrafal.com

Dostęp do nagrań

Wszystkie masterclassy będą nagywane

Dla ułatwienia i Twojego komfortu cały program 4 uzdrawiających masterclass znajdziesz na Rafała platformie www.nawrotrafal.com. Po zakupie dostaniesz maila z dostępem do platformy. Po zalogowaniu na swoje konto znajdziesz wszystkie linki do spotkań na żywo, nagrania z tych spotkań, a także bonusy. Nagranie z każdej masterclassy będzie dostępne dzień po spotkaniu na żywo. Dostęp do całego programu otrzymujesz na 3 miesiące od dnia ostatniej z masterclass.

Masz pytania? Skontaktuj się!

napisz: kontakt@republikaszczescia.pl