Paulina Biernat & rafał nawrot

Jak ruszyć z miejsca?
Poznaj możliwości świadomej zmiany

WARSZTATY ONLINE

Prowadź lepsze życie poprzez świadomą zmianę!

Dołącz do naszego warsztatu, by nauczyć się potężnych technik uwalniania starych nawyków i przekonań, które Cię powstrzymują. Zyskaj siłę i moc, by stawiać sobie wyższe cele i osiągać je z przekonaniem. Zbuduj solidny fundament wiary w siebie, opanowując umiejętności, które pomogą Ci zmienić swój sposób myślenia. Uzyskaj jasność co do tego, jak używać świadomego oddechu i medytacji, aby stworzyć spokojne środowisko w chwilach stresu i pobudzenia. Poznaj skuteczny system Human Design, który pozwoli Ci na precyzyjne poznanie i zrozumienie jak funkcjonuje konkretny człowiek na poziomie świadomym i nieświadomym.  Posłuży jako przewodnik, który pomoże stworzyć więcej harmonii  i równowagi w Twoim życiu. Zdobądź narzędzia, aby rzucić sobie wyzwanie na głębszym poziomie i osiągnąć prawdziwe zadowolenie we wszystkich aspektach życia.

Termin | 2 kwietnia 2023

Niedzielne warsztaty odbędą się 2 kwietnia od godziny 9:00 do 13:00.

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztaty odbędą się na żywo na Platformie Zoom - więcej informacji jak się połączyć otrzymasz przed startem kursu. Jeśli nie możesz być na spotkaniu na żywo - nie martw się. Warsztaty będą nagrywane i dostęp do powtórki dostaniesz już następnego dnia. Nagranie z warsztatów będzie dostępne przez 30 dni.

Poznaj nowe horyzonty rozwoju osobistego, ucząc się, jak dokonywać świadomych zmian, zwiększać pewność siebie, pokonywać ograniczające przekonania i zyskać większy wgląd w siebie. Odkryj siłę świadomej zmiany i klucze do uwolnienia swojego potencjału.

Paula i Rafi

NA WARSZTACIE ZAJMIEMY SIĘ 4 WAŻNYMI FILARAMI:

ZMIANA

Świadomie przejdziesz przez proces zmiany, aby nauczyć się realizować swoje pragnienia, które prawdziwie dają spełnienia, a nie tylko chwilową satysfakcję.

SELF-ESTEEM

Zbudujesz silne poczucie własnej wartości, aby móc podejmować decyzje zgodne ze swoimi wartościami, asertywnie odmawiać i zadbać o swoje wewnętrzne dziecko.

ŚWIADOME ODDYCHANIE

Nauczysz się umiejętnie sterować swoim oddechem, aby wpływać na stan swojego ciała i umysłu, który da Ci głęboki wgląd nie tylko w codzienne życiowe sprawy, ale również wspomoże Cię w leczeniu różnego rodzaju traum. oraz uzyskasz głęboki wgląd.

HUMAN DESIGN

Poznasz system, który syntetyzuje największe nauki o człowieku dostępne ludzkości od tysięcy lat, który pozwoli Ci precyzyjnie zrozumieć własną, unikalną budowę fizyczną i energetyczną.

Świadoma zmiana

Jeśli jesteś teraz na zakręcie i wiesz, że jeśli czegoś w swoim życiu nie zmienisz, to wybuchniesz, to jesteś we właściwym miejscu. Jeśli coraz częściej czujesz pustkę i beznadzieję, bo chcesz pójść do przodu, ale nie wiesz, jak to zrobić to wiedz, że to co się teraz dzieje w Twoim życiu nie jest wynikiem tego, że świat stanął przeciwko Tobie – to znak, że potrzebujesz zobaczyć i zrozumieć co Ciebie trzyma w miejscu.

Zrozum i usuń podświadome blokady, które stoją na drodze do Twojego życia w zgodzie ze sobą. Świadomie przejdź przez proces zmiany.

Czy wiesz, że w chińskim słowo “zmiana” zawiera dwa znaki. Każdy z nich ma swoje znaczenie. Pierwszy znak oznacza zagrożenie, drugi szansę. Zmiana w życiu to nic innego jak wykraczanie poza własną strefę komfortu, doświadczanie czegoś nowego i wiesz nam, że nie trzeba wcale robić milowych kroków, aby zmienić swoje życie na lepsze. Na warsztacie damy Ci narzędzia coachingowe i psychologiczne, które pomogą Ci ruszyć z miejsca. Pokażemy Ci, że czasem wystarczy minimalnie zmienić kurs, by dopłynąć do całkiem innego portu.

TA PODRÓŻ JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

HARMONOGRAM

CZĘŚĆ PIERWSZĄ POPROWADZI PAULINA BIERNAT

PROCES ZMIANY

Na tym szkoleniu poczujemy sprawczość w swoich rękach. Dowiesz się jak świadomie, krok po kroku przejść przez proces zmiany. Wszystko po to by zmienić swoje życie na bardziej jakościowe i takie którym pragniesz żyć.  Będziemy „robić porządki” we własnym wnętrzu – będzie czas by odkurzyć swoje pragnienia, by zastanowić się, w jakim miejscu życia jesteśmy? Co tak naprawdę nas uszczęśliwia, a co ogranicza? Zupdate-tujesz swoje pragnienia zobaczysz w prawdzie co dalej Cię stopuje i ogranicza. Chcę byś umiał/a sięgać po swoje marzenia i realizować cele, które prawdziwie dają spełnienie, a nie tylko chwilową satysfakcję. Będę uczyć Cię, jak krok po kroku wyznaczać cele i z dużą motywacją wcielać je w życie. Tak abyś poczuł/a w sobie energię sprawczości, by świadomie kierować swoim życiem. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Twoje życie jest w Twoich rękach. Tak samo jak szczęście. Musisz ulepić je samodzielnie, a ja Ci w tym pomogę.

SELF-ESTEEM

To szkolenie nauczy Cię tego, czego niestety nikt do tej pory nas nie nauczył – kontaktu z sobą samym i zaopiekowania się autentyczna wersja siebie. Będziemy budować i ugruntowywać poczucie własnej wartości od wewnątrz. Nauczysz się jak podejmować decyzje zgodne ze swoimi wartościami, jak asertywnie odmawiać jeśli coś Ci nie służy, jak sięgać po swoje marzenia, a nie wiecznie spełniać czyjeś oczekiwania. Dowiesz się, jak zadbać o swoje wewnętrzne dziecko. Dam Ci narzędzia psychologiczne i wiedzę, która pomoże Ci odnaleźć siebie w zmieniających się szybko czasach. Pokaże Ci również w jaki sposób uspokoić myśli i zacząć medytować, aby w pełni zaopiekować się swoimi potrzebami. Praktykowanie codziennej medytacji wspomoże Ci budowanie bardziej harmonijnego życia i lepszego zrozumienie siebie oraz innych. Dzięki temu możemy mieć więcej jasności w życiu i łatwiej podejmować decyzję. 

Paulina Biernat

Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu, psycholog i coach. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Popularność i sympatię widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. W 2011 roku zdobyła mistrzostwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Dziś Paulina łączy obie pasje taniec i rozwój osobisty. Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swój autorski program „Taniec Życia” w Onet.pl. Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie. Z łatwością niesie wartość. Daje ludziom odwagę, wiedzę i wiarę w nieograniczoną moc możliwości oraz potencjał który mamy w sobie. Na scenie po niej zostaje powiew samoświadomości, kobiecości i dobroci a przede-wszystkim chęć do działania i zmieniania siebie i swojego życia na lepsze. Od tego roku jest współprowadzi Warsztat „Wyższe Ja” wraz z Jakubem. B. Bączkiem dając wartość i niosąc misję wyższej jakości życia.

CZĘŚĆ DRUGĄ POPROWADZI RAFAŁ NAWROT

ŚWIADOME ODDYCHANIE

Dobrodziejstwo oddechu polega na tym, że z jednej strony podlega on naszej świadomej kontroli, a z drugiej jest związany z autonomiczną częścią układu nerwowego, który zarządza Twoją fizjologią. Pokażę Ci praktykę świadomego oddechu, która ma realny wpływ na nasze zdrowie. Dzięki sesji ze mną poznasz łagodną, bezpieczną i potężną, praktykę oddechową, która wspomoże cię w oczyszczaniu ze złej energii, napięć oraz stresu. Trening świadomego oddychania ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, potrafi rozładować napięcie, obniżyć tętno, uspokoić reakcje organizmu. Głębokie, świadome oddechy napełniają nas spokojem i pozwalają odzyskać wewnętrzną równowagę. Breathworking pozwoli Ci odnaleźć własną uzdrawiającą energię, otwierając Ci drogę do nowego życia i większej świadomości. To kluczowa umiejętność w trudnych, stresujących sytuacjach.

 

HUMAN DESIGN

Pragnę przybliżyć Ci system, który syntetyzuje największe nauki o człowieku dostępne ludzkości od tysięcy lat. Czerpie i łączy między innymi takie starożytne nauki jak, zachodnią i wedyjską astrologię, żydowską kabałę, hinduski system czakr, chiński I Ching oraz nowoczesną naukę mówiącą między innymi o fizyce kwantowej i kodzie genetycznym. Human Design Pozwala ludziom dogłębnie zrozumieć ich własną, unikalną budowę fizyczną i energetyczną. Innymi słowy, jest to narzędzie, które może być użyte, aby pomóc nam dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy na poziomie duszy. System ten ujawnia nasze mocne i słabe strony, dary i wyzwania, pozwalając nam na dokonywanie bardziej świadomych wyborów o tym, jak przeżywamy nasze życie. Human Design może posłużyć jak przewodnik, który pomoże nam stworzyć więcej harmonii i równowagi w naszym życiu. Jest to narzędzie, które pomoże nam lepiej zrozumieć samych siebie i nasze miejsce w świecie. Moja własna analiza wprowadziła wiele spokoju i porządku w moje osobiste życie i rozjaśniła mi niesamowitą mechanikę moich interakcji z bliskimi mi osobami. Teraz wiem jak z nimi postępować, jakimi dynamikami oni lub ja jesteśmy powodowani. Human Design to system, dzięki któremu można mieć wgląd w psychologię każdego z nas, łącznie ze strategią i technikami podejmowania decyzji, wchodzenia w relacje, naturalnymi talentami, a nawet takimi szczegółami jak sposób odżywiania czy otoczenie, które będzie wspierające każdemu indywidualnie.

Rafał Nawrot

Nauczyciel świadomego oddychania. Absolwent Kursu medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina i miłośnik Human Design. Założyciel i pomysłodawcą Republiki Szczęścia, która z małego projektu rozrosła się do wielkiej społeczności. Instagram Republiki Szczęście śledzi ponad 38 tyś. użytkowników. Medytuje z nim już ponad 1000 osób. Prowadzi kursy on-line i warsztaty stacjonarne na które przychodzą setki osób. Dzisiaj inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy, choć jego życie nie zawsze przypominało bajkę – począwszy od stanów depresyjnych, przez uzależnienia od alkoholu i innych używek, kończąc na myślach samobójczych. Dlaczego nie boi się o tym mówić? Ponieważ to dzięki tym doświadczeniom, jest dziś tym kim jest. Poprzez swój przykład pokazuję, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy tylko wyjść ze strefy komfortu, bo tam dzieje się najpiękniejsza magia. Wszyscy żyjemy w tym samym świecie i od tego, jak widzimy ten świat, zależy nasza jakość życia. „Jestem miłością, jestem wystarczająca” – tą prawdą kieruje się w życiu i jej staram się nauczyć innych.

OPINIE

Już prawie 200 cudownych kobiet zaufało naszej wiedy. Poznaj opinie niektórych z nich.

4.5/5

„Warsztaty pomogły mi zajrzeć w głąb siebie, aby spotkać się ze swoimi cieniami i traumami, które blokowały mnie przed wzrostem. Ćwiczenia pomagające uwolnić emocje, oswoić lęk, zauważyć siebie – to doświadczenia, które trudno opisać słowami- to trzeba przeżyć. Rytuały na nowo otworzył mnie na moją kobiecość i bliskość z innymi kobietami bez konkurowania”.

4.5/5

„Od samego początku warsztaty są magiczne . Zmiana czy przestawienie myślenia, oczekiwań czy nawet leków, następuje od samego początku, gdy przyjeżdżasz na miejsce i gdy zaczynasz się przytulać do „obcych” ludzi … i to jest właśnie początek tej magii, która dzieje się w czasie warsztatów i zostaje z tobą jeszcze długo po… „.

4.5/5

„Nauczyłam się jak mogę moje życie kreować. Odpusciłam przekonania. Dostałam narzędzia, dzięki którym mogę i wiem jak to zrobić. A przede wszystkim spojrzałam na siebie z miłością i zaczęłam siebie znów kochać. To była najpiękniejsza lekcja dla mnie – lekcja akceptacji siebie-taka jaka jestem, jedyna w swoim rodzaju, wartościowa i piękna kobieta”.

cena

cena zawiera:

Warsztaty od 9:00 do 13:00

Dostęp do powtórki warsztatów przez miesiąc

Dostęp do prywatnej grupy na Whatsapp

Dostęp do grupy na Facebooku

“Jedyną stałą w życiu jest zmiana”. Te słowa wygłosił ponad 25 wieków temu Heraklit z Efezu. Mija czas i przemijają sytuacje, zmieniają się okoliczności i nasze stany. Przemijanie jest wpisane w nasze życie i tylko wtedy, gdy w pełni to zaakceptujemy, możemy żyć spokojnie. Tylko wtedy gdy świadomie wkroczymy w proces zmiany, dopłyniemy tam gdzie chcemy.


Mamy nadzieję, że zechcesz wkroczyć wraz z nami na nową ścieżkę swojego życia. Wierzymy, że dzięki naszym Warsztatom odkryjesz siebie na nowo i odnajdziesz wewnętrzną siłę, aby zmierzyć się ze wszystkimi lękami, fobiami i złymi myślami, które do tej pory Cię dręczyły. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia psychologiczne i coachingowe, które pozwolą Ci świadomie przejść przez proces zmiany, tak abyś już nigdy nie poczuła, że boksujesz się z życiem, ale świadomie je kreujesz.

PŁATNOŚĆ RATALNA

Wiemy, że końcówka roku nie sprzyja wydatkom dlatego płatność za warsztaty można rozłożyć na 2 dogodne raty. Zapłać teraz połowę, a druga najpóźniej do 16 grudnia. 

Jak ruszyć z miejsca?
Poznaj możliwości świadomej zmiany

Termin | 2 kwietnia 2023

Niedzielne warsztaty odbędą się 2 kwietnia od godziny 9:00 do 13:00.

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztaty odbędą się na żywo na Platformie Zoom - więcej informacji jak się połączyć otrzymasz przed startem kursu. Jeśli nie możesz być na spotkaniu na żywo - nie martw się. Warsztaty będą nagrywane i dostęp do powtórki dostaniesz już następnego dnia. Nagranie z warsztatów będzie dostępne przez 30 dni.

zobacz relacje z naszych wydarzeń

kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz proszę na

republikaszczescia1@gmail.com