BEZPŁATNY WEBINAR:

JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Wtorek | 13.09.2022 | 21.00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!

Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar, po to by podzielić się z Tobą naszą bezcenną wiedzą o tym, jak skutecznie zmienić swoje życie. 

Pokażemy Ci jak przestać myśleć i zacząć działać!

Dowiesz się:

Jak przyciągnąć obfitość finansową.

Jak być szczęśliwą i budować szczęśliwe i zdrowe relacje.

Jak zmienić swoje życie i akceptować siebie w pełni.

Jak być spełnioną na wszystkich płaszczyznach życia.

Kto Cię poprowadzi?

Paulina Biernat

Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu, psycholog i coach. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Popularność i sympatie widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. W 2011 roku zdobyła mistrzistwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Dziś Paulina łączy obie pasje taniec i rozwój osobisty. Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swoj autorski program „Taniec Życia” w Onet.pl. Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie. Z łatwością niesie wartość. Daje ludziom odwagę, wiedzę i wiarę w nieograniczoną moc możliwości oraz potencjał który mamy w sobie. Na scenie po niej zostaje powiew samoświadomości, kobiecości i dobroci a przede-wszystkim chęć do działania i zmieniania siebie i swojego życia na lepsze. Od tego roku jest współprowadzi Warsztat „Wyższe Ja” wraz z Jakubem. B. Bączkiem dając wartość i niosąc misję wyższej jakości życia.

Rafał Nawrot

Ukończył Kurs medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina oraz kurs świadomego oddychania. Rafał zaprosi Cię w podróż w głąb siebie. Wyjdziesz ze strefy komfortu, gdzie dzieje się prawdziwa magia, aby na końcu stanąć przed lustrem i z pełnym zaufaniem powiedzieć do siebie “Jestem miłością, jestem wystarczająca ” Wszyscy żyjemy w tym samym świecie i od tego, jak widzimy ten świat, zależy nasza jakość życia. Poprzez swój przykład pokażę Ci, jak można diametralnie zmienić jakość życia medytując, śpiewając mantry i kierując się sercem.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz proszę na

republikaszczescia1@gmail.com