Zamiast podążać za utartymi schematami, postanowiłem dać Wam coś wyjątkowego. Dzięki temu, co przeszedłem w życiu, wiem, że kluczem jest indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb każdej osoby. To, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej. Dlatego prezentuję Wam dwie unikalne oferty:

Mentoring z Rafałem Nawrotem

Odnajdź swoją wewnętrzną moc i odkryj głęboki potencjał ukryty w Tobie. Niezależnie od tego, czy stoisz przed wyzwaniami życiowymi, czy zawodowymi — jestem tu, aby Ci pomóc.

Co oferuję?

  • Darmową konsultację wstępną – spędź ze mną 30 minut, abym mógł poznać Twoje potrzeby i określić, jak najlepiej mogę Ci pomóc. Przed jej rozpoczęciem poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki temu wyselekcjonuję osoby, którym będę w stanie najskuteczniej pomóc.
  • Indywidualnie dostosowane sesje – dostosowane do Ciebie, skoncentrowane na Twoim rozwoju i wyzwaniach.
  • Ekskluzywne materiały i ćwiczenia – dostęp do narzędzi i technik, nagrań, które pomogą Ci przyspieszyć Twój rozwój.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż ku pełniejszej wersji siebie!

Oferuję trzy formy mentoringu:

  • Intensywny Tydzień: 3 spotkania w ciągu jednego tygodnia, każde po 90 minut. Głęboka praca nad Twoim rozwojem. Cena: 700 €
  • Miesiąc Rozwoju: Spotkanie raz w tygodniu (90 minut każde). Łącznie 4 spotkania. Dodatkowe stałe wsparcie przez WhatsApp, abyś mogła być w ciągłym kontakcie i otrzymać pomoc, kiedy jej potrzebujesz. Cena: 1400 €
  • Przemiana w 3 Miesiące: Spotkanie raz na dwa tygodnie. Łącznie 6 spotkań. Stałe wsparcie przez WhatsApp, aby Twoja transformacja była stała i skuteczna. Cena: 2100 €

Zależy mi na jakości pracy z każdym uczestnikiem, dlatego przyjmuję tylko trzy osoby na cykl mentoringowy. Moim celem jest poświęcić całą uwagę Twojej indywidualnej drodze rozwoju. Dlatego, zanim umówimy się na wstępną konsultacje, poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. Pomocne będzie to w ocenie, czy i w jaki sposób będę mógł Cię wesprzeć. Następnie razem określimy, jakie kroki powinniśmy podjąć dalej.

Nie czekaj! Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia. Zarezerwuj swoją darmową 30-minutową konsultację.

Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia – zacznijmy od KONSULTACJI 30 minut. Jest ona bezpłatna.

Wykłady i Prelekcje dla Twojej Firmy

Chcesz wprowadzić iskrę inspiracji w serca swoich pracowników i nadać Twojemu biznesowi nowy wymiar? Pozwól mi pomóc.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

  • Spersonalizowane tematy wykładów i prelekcji: Dokładnie dostosowane do potrzeb i wyzwań Twojej firmy, by odpowiednio wspierać Twój zespół i firmowe cele.
  • Znajomość najnowszych trendów: Pozwól mi przekazać wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, które mogą odmienić środowisko pracy.
  • Oferta „uszyta na miarę”: Przystosowuję moje podejście do Twoich specyficznych potrzeb i oczekiwań, gwarantując, że każdy wykład czy prelekcja będzie dla Twojej firmy jak najbardziej wartościowy.

Korzyści dla Twojej firmy:

Inwestując w rozwój swojego zespołu, inwestujesz w długotrwały sukces firmy. Zainspirowani, zmotywowani pracownicy to klucz do innowacji, produktywności i pozytywnego klimatu w organizacji.

Jak rozpocząć?

Jeśli jesteś zainteresowany/a zaproszeniem mnie na szkolenie czy spotkanie z Twoim zespołem, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail na adres: kontakt@republikaszczescia.pl. Razem ustalimy dogodny termin rozmowy, podczas której omówimy Twoje oczekiwania oraz to, w jaki sposób mogę wspomóc Twój zespół w osiągnięciu założonych celów.