kasia Nast & rafał nawrot

nowy początek

warsztaty online

WARSZTATY ONLINE

26 Listopad 2022 -18 Grudnia 2022

jedyne takie warsztaty na żywo!

Kochana wszystko czego doświadczyłaś w życiu, doprowadziło Cię do tego miejsca. Każda trudna sytuacja, wszystkie niewygodne emocje, ból, łzy. Każda osoba, która Cię po drodze skrzywdziła, przyczyniła się do tego, kim jesteś dzisiaj.

To dla Ciebie stworzyliśmy wyjątkowy miesięczny program, składający się z 8 spotkań online na żywo. Każde spotkanie, to kilka godzin głębokich rozmów i ćwiczeń, które pozwolą Ci zobaczyć, że można żyć inaczej. Prac domowych, które skłonią Cię do refleksji. Każde z tych spotkań, będzie połączone z sesją z jednym z naszych ekspertów. W tej edycji zaprosiliśmy wielu, magicznych, inspirujących ludźmi.

Termin | 26 listopada 2022 - 18 grudnia 2022

Weekendowe warsztaty zaplanowane są od listopada do grudnia w terminach: 26.11-27.11, 03.12-04.12, 10.12-11.12, 17.12-18.12, od godziny 9.00. Każde spotkanie potrwa około 4-5 godzin.

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztaty będą odbywały się na żywo na Platformie Zoom - więcej informacji jak się połączyć otrzymasz przed startem kursu. Jeśli nie możesz być na którymś ze spotkań na żywo - nie martw się. Warsztaty będą nagrywane i dostęp do powtórki nagrania dostaniesz już następnego dnia. Każde spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, a dostęp do nagrań otrzymasz od nas na pół roku.

nasza historia

kasia Nast

Kilka lat temu przeszłam swoje przebudzenie duchowe, a rozwój i praca nad sobą, stały się moją największą pasją. Całe życie wiedziałam czego nie chcę. Teraz w wieku 40 lat, wreszcie wiem czego chcę i jestem w najlepszym miejscu, w jakim kiedykolwiek byłam. 

Rafał Nawrot

Moje życie długo nie przypominało bajkę, ale dzięki tym doświadczeniom, jestem dziś tym kim jestem. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. 

Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów.

lucy maud montgomery

nowy początek

Ta podróż jest dla Ciebie jeśli masz w sobie żal do świata za to co Cię w życiu spotkało. Powiedz czy cały czas dźwigasz w swoim sercu stare miłości? Czy masz w sobie lęk związany z przyszłością? Czy boisz się z pełnym zaufaniem otworzyć drzwi z napisem nieznane?

A gdybyśmy powiedzieli Ci, że dziś jest ten dzień.

Dziś jest ten dzień, który jest nowym początkiem.

Dziś jest ten dzień, kiedy możesz zacząć wszystko od nowa.

Zapraszamy Cię w podróż, gdzie poprzez sesje z nami i naszymi ekspertami, będziemy przeprogramowywać Twoją przeszłość, aby jedyne co nosisz w sobie w teraźniejszości, to wdzięczność do ludzi, którzy Cię w życiu skrzywdzili i sytuacji, które nie przydarzyły się Tobie, a dla Ciebie.

Dzięki naszym Warsztatom odkryjesz siebie na nowo i odnajdziesz wewnętrzną siłę, aby zmierzyć się ze wszystkimi lękami, fobiami i złymi myślami, które do tej pory Cię dręczyły.  Nauczysz się, jak radzić sobie z każdą złą emocją. Odkryjesz wszystkie swoje słabości i zamienisz je w coś co Cię umocni i dzięki czemu jeszcze lepiej zrozumiesz własne emocje i przeżycia.

ta podróż jest dla ciebie

W czasie warsztatów, będziesz miała możliwość:

Oczyszczenia się ze złej energii

Wyrzucenia na zewnątrz głęboko skrywanych emocji i uczuć

Pracy nad własnymi lękami i fobiami

Zrozumienia, gdzie leżą Twoje granice, pragnienia i potrzeby

Poczuć w pełni swoją kobiecość

Odczytania własnych wyzwań i klucza do Twojego wcielenia

Wzięcia udziału w Ceremonii Oczyszczania

Zresetowania własnego systemu nerwowego

Wzięcia udziału w świadomej i uzdrawiającej Twoją duszę sesji

W trakcie warsztatów będziesz podążać nieznaną ścieżką do własnej samoświadomości i rozwoju duchowego. Pozwoli Ci to na lepsze zrozumienie siebie i ludzi, którzy są w Twoim otoczeniu. Dzięki spotkaniom zobaczysz, że można żyć lepiej, spokojniej  i inaczej. 

Biorąc udział w tych wyjątkowych warsztatach będziesz miała możliwość powrotu do każdego z nagrań w dowolnym momencie. Po każdej sesji otrzymasz link do nagrania, więc nie martw się, jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach na żywo. 

Dostęp do nagrań otrzymasz od nas na pół roku.

poznaj nas i naszych gości

KOSZT WARSZTAÓW ONLINE

tA PODRÓŻ JEST DLA cIEBIE

Wiemy, że masz w sobie moc zmian, które wystarczy jedynie wydobyć na powierzchnię Twojej świadomości. Chcemy pomóc Ci dostrzec, że droga do Nowego Życia jest w zasięgu Twoich możliwości i że jesteś gotowa na każdą zmianę, która Cię czeka.

MAMY DLA CIEBIE:

8 spotkań online na żywo

głębokie sesje z wyjątkowymi gośćmi

dostęp do nagrań przez poł roku

PŁATNOŚĆ RATALNA

Wiemy, że końcówka roku nie sprzyja wydatkom dlatego płatność za warsztaty można rozłożyć na 2 dogodne raty. Zapłać teraz połowę, a druga najpóźniej do 16 grudnia. 

 

* Prosimy o wysłanie potwierdzenia wpłaty drugiej raty na: republikaszczescia1@gmail.com

opinie

Już ponad 200 cudownych kobiet odbyło z nami tą głęboką podróż samoświadomości i rozwoju duchowego.
Poznaj opinie niektórych z nich.

nowy początek

Termin | 26 listopada 2022 - 18 grudnia 2022

Weekendowe warsztaty zaplanowane są od listopada do grudnia w terminach: 26.11-27.11, 03.12-04.12, 10.12-11.12, 17.12-18.12, od godziny 9.00. Każde spotkanie potrwa około 4-5 godzin.

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztaty będą odbywały się na żywo na Platformie Zoom - więcej informacji jak się połączyć otrzymasz przed startem kursu. Link do spotkania wyślemy Ci dwa dni przed warsztatami na podany przy płatności e-mail, więc koniecznie sprawdź folder SPAM lub inne. Jeśli nie możesz być na którymś ze spotkań na żywo - nie martw się. Warsztaty będą nagrywane i dostęp do powtórki nagrania dostaniesz już następnego dnia. Każde spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, a dostęp do nagrań otrzymasz od nas na pół roku.

zobacz relacje z naszych wydarzeń

kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz proszę na

republikaszczescia1@gmail.com