KASIA nAST & Rafał nawrot

OD OFIARY
DO TWÓRCY

Warsztat wzrostu
i odpowiedzialności

NAGRANIE WARSZTATu ONLINE

Droga Przyjaciółko

Nasze ostatnie miesiące, pełne podróży, od Polski przez Tajlandię po Amerykę Południową i Środkową, zaowocowały niewyobrażalnymi doświadczeniami. Każda z tych podróży była procesem odkrywania siebie, nauki i przemiany. Teraz wracamy do Ciebie z bagażem nowej jakości, pełni wiedzy i praktyk, którymi zamierzamy się z Tobą podzielić.

NAGRANIE WARSZTATU ONLINE

Kupując warsztat otrzymujesz dostęp do nagrania warsztatu "Od ofiary do twórcy", który odbył się 10 i 11 czerwca 2023, od godziny 9:00 do 13:00. Dostęp do nagrania otrzymujesz na miesiąc.

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztaty odbędą się na żywo na platformie Zoom. Warsztat będzie nagrywany, dzięki czemu przez kolejne 30 dni będziesz mogła wracać do nagrań w dogodnym dla Ciebie momencie.

Droga Przyjaciółko

Nasze ostatnie miesiące, pełne podróży, od Polski przez Tajlandię po Amerykę Południową i Środkową, zaowocowały niewyobrażalnymi doświadczeniami. Każda z tych podróży była procesem odkrywania siebie, nauki i przemiany. Teraz wracamy do Ciebie z bagażem nowej jakości, pełni wiedzy i praktyk, którymi zamierzamy się z Tobą podzielić.

NAGRANIE WARSZTATU ONLINE

Kupując warsztat otrzymujesz dostęp do nagrania warsztatu "Od ofiary do twórcy", który odbył się 10 i 11 czerwca 2023, od godziny 9:00 do 13:00. Dostęp do nagrania otrzymujesz na miesiąc.

Warsztat Wzrostu

W trakcie tworzenia tego warsztatu zadaliśmy sobie pytanie: co najbardziej nas kręci, o czym najchętniej opowiadamy, co jest esencją tego, czego nauczyli nas nasi mentorzy? Co jest kluczowe w naszych doświadczeniach z ostatnich miesięcy?

Możemy Ci obiecać jedno — ten warsztat jest wyjątkowym połączeniem naszych doświadczeń, nauk i praktyk, które zgłębiliśmy w trakcie naszej podróży. Kierowany jest do kobiet, które z pełną świadomością mogą powiedzieć, że są gotowe na zmianę, bo możemy Was zapewnić, że wiele Waszych przekonań zostanie wywróconych do góry nogami.

Jeżeli kochasz wchodzić w rolę ofiary, to po tym warsztacie, nie będzie Ci już tak łatwo. Jeżeli słowo „odpowiedzialność”, kojarzy Ci się z czymś niewygodnym, to po tym warsztacie, z radością zaczniesz brać odpowiedzialność za wszystko, co się dzieje w Twoim życiu. Jeżeli kochasz medytować, bo daje Ci to spokój, to po tym warsztacie, nie będziesz chciała medytować już tylko dla spokoju. Zrozumiesz, że dobrą medytacją jesteś w stanie przyciągnąć wszystko. Jeśli dźwigasz ze sobą winę lub wstyd za wydarzenia z przeszłości, to na tym warsztacie, zaprosimy Cię do tego, abyście w przepięknym, acz mocnym rytuale zostawiła go za drzwiami portalu. 

Poruszymy tematy:

 • Trójkąt dramatyczny: prześladowca, ofiara, wybawca — Dlaczego lubimy wchodzić w poszczególne role i jak z tego trójkąta wyjść.
 • Medytacja według nauk Dr. Joe Dispenza — Jak poprzez zmianę sposobu medytacji, zacząć przyciągać do siebie rzeczy.
 • Pełna odpowiedzialność — Jak zacząć brać odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się w naszym życiu.
 • Proces transformacji — Dlaczego integracja jest tak ważna?
 • Uczucia vs emocje — Jak poprzez zrozumienie tego, co czujesz, dojść do źródła problemu.

Dodatkowo, po każdym spotkaniu przewidujemy godzinną sesję Q&A, podczas której będziesz miała możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami.

PRZECZYTAJ KILKA SŁÓW O TYM KIM JESTEŚMY

Kasia Nast

W 2018 roku przeszłam przez swoje przebudzenie duchowe, a rozwój i praca nad sobą, stały się moją największą pasją. Od urodzenia żyłam w Warszawie, mieście wielkich możliwości i jeszcze większej samotności. Dwa miliony ludzi codziennie za czymś goni. Ja też goniłam. Byłam architektem wnętrz i scenografem. Pracowałam, jak szalona. Miałam przepiękne mieszkanie, supersamochód. Zarabiałam kupę kasy. W weekendy siedziałam na Placu Zbawiciela, sącząc prosecco, a potem szliśmy z przyjaciółmi do klubu i bawiliśmy się do rana. Obfitość uchwycona w kryształowym kieliszku i unoszącymi się do góry bąbelkami. Ktoś pomyślałby „ta to ma życie” – ja czułam, że tym, co robię, próbuję przeżyć, aby nie spaść niżej z tej drabiny hierarchii społecznej. 

Bardzo starałam się być kimś. Jak kameleon, przywdziewałam osobowości kolejnych partnerów, jako swoje. Ale efekt był zupełnie odwrotny. Z dnia na dzień zaczynałam coraz bardziej tracić swoją osobowość. Wszystko zmieniło się, kiedy zaczęłam otwierać serce na to, co jest naprawdę ważne w życiu. ”Jesteś szczęśliwy bez powodu i nikt poza Tobą samym, nie może sprawić, byś był szczęśliwy lub nieszczęśliwy. Zrozumienie tego to wielki dar”. 

W wieku prawie 39 lat sprzedałam wszystko, spakowałam się w dwie walizki i przeprowadziłam się na Bali. Mieszkam w malutkim drewnianym domku przy polach ryżowych, nie mam samochodu. Czuję, że teraz naprawdę żyję. Z drabiny społecznej zeszłam sama. Czy to sprawiło, że jestem mniej szczęśliwa – nie, wręcz przeciwnie. Jestem bogata, jak nigdy, bo wreszcie mam w sobie harmonię i spokój.

Mam w sobie masę miłości, którą lubię się dzielić. Zapraszam Cię do swojego świat.  

Rafał Nawrot

Jestem nauczycielem świadomego oddychania i promotorem zdrowego stylu życia w zgodzie ze sobą. Absolwentem Kursu medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina oraz facylitatorem Ice Bath. Założycielem i pomysłodawcą Republiki Szczęścia, która z małego projektu rozrosła się do wielkiej społeczności. Instagram Republiki Szczęście śledzi ponad 40 tyś. użytkowników. Medytuje ze mną ponad 1000 osób. Prowadzę liczne kursy on-line i warsztaty stacjonarne na które przychodzą setki osób. 

Dzisiaj inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy, choć moje życie nie zawsze przypominało bajkę – począwszy od stanów depresyjnych, przez uzależnienia od alkoholu i innych używek, kończąc na myślach samobójczych. Dlaczego nie boję się o tym mówić? Ponieważ to dzięki tym doświadczeniom, jestem dziś tym, kim jestem. Poprzez swój przykład pokazuję, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy tylko wyjść ze strefy komfortu, bo tam dzieje się najpiękniejsza magia. 

Wszyscy żyjemy w tym samym świecie i od tego, jak widzimy ten świat, zależy nasza jakość życia. „Jestem miłością, jestem wystarczający” – tą prawdą kieruje się w życiu i jej staram się nauczyć innych.

Inwestycja w siebie

WARSZTAT ON-LINE

 • Nagranie warsztatu „Od ofiary do Twórcy”.
 • Dostęp do nagrań z warsztatów przez 30 dni.
 • Grupa wsparcia na WhatsApp.

WARSZTAT PREMIUM

 • Wszystko, co zawiera warsztat on-line.
 • 45-minutowa prywatna konsultacja z Kasią Nast.
 • 45-minutowa prywatna konsultacja z Rafałem Nawrotem.
 • Konsultacje odbędą się po warsztacie online w dogodnych dla wszystkich terminach.
 • Ilość miejsc ograniczona do 10 osób.

Inwestycja w siebie

WARSZTAT ON-LINE

 • Nagranie warsztatu „Od ofiary do Twórcy”.
 • Dostęp do nagrań z warsztatów przez 30 dni.
 • Grupa wsparcia na WhatsApp.

OPINIE

Już ponad 1000 cudownych kobiet zaufało naszej wiedzy. Poznaj opinie niektórych z nich.

4.5/5

„To była najlepsza jak do tej pory inwestycja. Inwestycja w siebie. To, co stworzyła Kasia Nast i Rafał Nawrot to nie da się opisać słowami-to trzeba przeżyć. Tam zajrzałam bardzo głęboko w siebie. Na moje lęki, przekonania i strachy i co one kreują w życiu jeśli się nimi kierujemy. To dało mi wiele odpowiedzi na moje znaki zapytania i „AHA” momentów nie umiem zliczyć na jednej ręce, bo było ich mnóstwo. Nie dość, że Kasia i Rafał prowadzili nas przez różne procesy i wyciągali nas ze strefy komfortu, to jeszcze stwarzali przepiękny, bezpieczny i ufny klimat, który powodował, że każdego dnia otwierałam się bardziej i bardziej i rozkwitałam. Połączenie duszy i ciała, którego ja wcześniej nie czułam. Efekty tej pracy, tych procesów, warsztatów i wielu rozmów są widoczne w mojej codzienności”.

4.5/5

„Nie wiem, albo może inaczej — nie chce wiedzieć jakby moje życie wyglądało gdybym się w Lipcu nie zdecydowała na warsztaty, bo wiem, że właśnie tak miało być, że to nie przypadek, tylko to moje serce targało mnie, żebym wzięła udział. I jestem sobie wdzięczna, że posłuchałam mojego serca. Inaczej nie znalazłabym się w tej przepięknej i magicznej przestrzeni, jaką jest Republika Szczęścia i Kasia Nast. Pięknie ujęła to jedna kochana dusza z warsztatów na zakończenie: „chciałabym, żeby każdej kobiecie było dane uczestniczyć w takich warsztatach” i pod tymi słowami podpisuję się i ja”.

4.5/5

„Dzięki warsztatom Kasi i Rafała zaczęłam kompletnie z innej perspektywy patrzeć na otaczający mnie świat, na które rzeczy się dzieją wokół, na ludzi. Widzę i rozumiem lepiej, dlaczego pewne sytuacje mają miejsce. I nauczyłam się jak mogę moje życie kreować, by było lżejsze, bo odpuściłam. Odpuściłam lęk i strach. Odpuściłam przekonania. Dostałam narzędzia, dzięki którym mogę i wiem, jak to zrobić. A przede wszystkim spojrzałam na siebie z miłością i zaczęłam siebie znów kochać. To była najpiękniejsza lekcja dla mnie — lekcja akceptacji siebie-taka, jaka jestem, jedyna w swoim rodzaju, wartościowa i piękna kobieta”.

4.5/5

„Te warsztaty, to był zwrot przełomowy w moim życiu, do dzisiaj stosuje wiele praktyk, które tam się nauczyłam, a minął prawie rok. Mało tego, poznałam tam cudowne dziewczyny, z którymi mam kontakt do dzisiaj. Mimo że to nie był łatwy czas (dowiesz się na warsztatach) to urodziło się z tego nowe życie i nabrało innego wymiaru. Jeszcze raz Wam dziękuje, bo to był najlepiej zainwestowany czas i pieniądze. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto, to masz odpowiedź powyżej”.

4.5/5

„Jako że życie dało mi latem niezłego kopniaka, szukałam odpowiedzi na to, dlaczego tak, a nie inaczej się dzieje. Grzebiąc na Insta trafiłam na Rafała Nawrot, który akurat w tym momencie opowiadał o warsztatach, które prowadził razem z Kasią Nast. Jak przeczytałam opis to powiedziałam głośno „to jest to”- biorę udział! Dwa tygodnie później spędziłam weekend na zoomie w gronie ponad 130 kobiet, w przestrzeni bardzo bezpieczniej, pełnej zaufania, akceptacji, bez oceny, tak, że mogła poczuć się bardzo komfortowo wypowiadając moją historię. Te warsztaty wiele poruszyły w moim życiu. Dały wgląd do tego co i dlaczego się dzieje w moim życiu. Warsztaty i ćwiczenia po kolei odkrywały moje maski i przekonania. Niesamowita podróż w głąb siebie. Tam zadziała się Magia i trwa do dziś”

4.5/5

„Warsztaty z Kasią i Rafim były niesamowitą podróżą w głąb siebie. Czasem wewnętrznej transformacji. Pokazały mi, że nie jestem sama w moim wewnętrzny procesie. Uświadomiły jak ważne jest zatrzymanie i wsłuchanie w wewnętrzny głos, pozwoliły zrozumieć, że każdy z nas boryka się z podobnymi sytuacjami. Otworzyły serce na nowe. Warsztaty to rozpoczęcie procesu przemiany, który prowadzi do pokochania i zaakceptowania siebie. Mnie osobiście dodały odwagi, żeby realizować swoje cele, bez strachu przed oceną innych. Bardzo polecam uczestnictwo w warsztatach z Kasią i Rafałem! Tego trzeba spróbować!”.

4.5/5

„Od samego początku warsztaty są magiczne. Zmiana czy przestawienie myślenia, oczekiwań czy nawet leków, następuje od samego początku. To jest właśnie początek tej magii, która dzieje się w czasie Warsztatów i zostaje z tobą jeszcze długo po… I ta Niesamowita energia, którą czułam dosłownie przez cały czas. Nic dziwnego, bo Kasia i Rafał mają ogromną moc, niesamowitą wiedzę, cudowną energią, z którą płyną, a ty płyniesz razem z nimi”.

4.5/5

 „Pamiętam ten moment kiedy pojawili się prowadzący, powitanie, jakbyśmy się znali od dawna. Pierwszy krąg gdzie kobiety widzące się pierwszy raz w życiu zaczęły otwierać swoje serca i dzielić się swoimi historiami, a stało się tak, bo prawda popłynęła najpierw od Kasi i Rafiego. Podczas warsztatów dotknęliśmy wielu miejsc, zdjęliśmy kilka warstw. Każda praktyka była cudownym doświadczeniem. Pełna obecność Kasi i Rafała sprawiała, że w każdej chwili zadziewała się magia. Były łzy, był lęk, była prawda, był śmiech, radość, był taniec i śpiew. Kobiety z warsztatu stały się Siostrami. Były to te chwile, które zostaną w moim sercu na zawsze. Dziękuje, że mogłam tego doświadczyć. Mam pełne zaufanie do tego czym się dzielicie”.

Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami, gotowi towarzyszyć Ci na tej niezwykłej drodze.

Z miłością, Kasia i Rafi

NAGRANIE WARSZTATU ONLINE

Kupując warsztat otrzymujesz dostęp do nagrania warsztatu "Od ofiary do twórcy", który odbył się 10 i 11 czerwca 2023, od godziny 9:00 do 13:00. Dostęp do nagrania otrzymujesz na miesiąc.

Termin | Czerwiec 2023

2-dniowe weekendowe warsztaty on-line, które odbędą się 10 i 11 czerwca 2023, od godziny 9:00 do 13:00

Miejsce | Platforma Zoom

Warsztaty odbędą się na żywo na platformie Zoom. Warsztat będzie nagrywany, dzięki czemu przez kolejne 30 dni będziesz mogła wracać do nagrań w dogodnym dla Ciebie momencie.

Zobacz relacje z naszych wydarzeń