odkryj swoją moc

CYKL WARSZTATÓW

TERMIN | 18-19.02.23

Sobota od godziny 11:00 do 19:00 i niedziela od 9:00 do 17:00.

MIEJSCE | warszawa

Dom Kultury Wilanów, Filia w Alto Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 14.

Jedyne takie wydarzenie
w polsce!

Zapraszam Cię na cykl warsztatów, które obdarują Cię mocą sprawczą, abyś mógł/a zmienić swoje postrzeganie rzeczywistości. To nie są zwykłe szkolenia coachingowe, to podróż dla tych, którzy mają trudności z wyrażaniem siebie i szukają większego znaczenia harmonii, szczęścia, zdrowia i równowagi. Dzięki ludziom umiejącym w pełni korzystać ze swojej wewnętrznej mocy oraz wykwalifikowanym coachom wrócisz z tej podróży w głębszym połączeniu ze swoimi uczuciami, ciałem i duszą.

Dzięki Paulinie Biernat, Dorocie Stańczyk, Joannie Miko, Łukaszowi Burnosowi i Rafałowi Nawrotowi nauczysz się wyrażać autentyczność w każdej dziedzinie swojego życia. Dzięki nowoczesnym metodom coachingowym, innowacjom behawioralnym i poprzez autorskie metody pracy z podświadomością zapomnisz o uczuciu jakiegokolwiek przytłoczenia oraz nauczysz się  w jaki sposób twój umysł, myśli, energia i intencje łączą się, tworząc doświadczenie twojego życia.

Wyciszysz się, zrelaksujesz, dotkniesz tych najprawdziwszych potrzeb duszy. Dostaniesz wiedzę i narzędzia do budowania relacji ze sobą również poprzez oddech, taniec, dotyk, które pomogą Ci odnaleźć siebie w tych trudnych zmieniających się czasach. 

Zapraszamy Cię na cykl warsztatów pełnych miłości, akceptacji, bezpieczeństwa połączony z dobrą zabawą, bo nie tylko trudne momenty, ból i łzy są paliwem do wzrostu. To również momenty, które w swojej lekkości pokazują jak stanąć w prawdzie ze sobą. Dzięki tym warsztatom rozkwitniesz i poczujesz swoją wewnętrzną moc! Reszta jest tylko kwestią podjęcia odpowiedniej decyzji!

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

WARSZTATY i mentorzy

ODKRYJ KIM JESTEŚ
Dorota Stańczyk

Pokażę Ci jak odkryć i wyeliminować swoje ukryte przekonania, samoograniczające postrzeganie i programy samo sabotujące. Dam Ci narzędzia, które pozwalają zobaczyć siebie z różnych perspektyw oraz zmienić swoje postrzeganie rzeczywistości. Dowiesz się jak zwiększyć poczucie własnej wartości, pewność siebie i wyrażania siebie. Jak wzmocnić swoją integralność i zaufanie do siebie, które prowadzą do większej równowagi, pewności siebie i wydajności.


Zostaniesz przeprowadzona przez blokady emocjonalne, nauczysz się wyrażać głębszą i bardziej autentyczną wersję siebie oraz odkryjesz i zdejmiesz maski, które trzymają cię w ukryciu przed światem i powstrzymują cię przed pełnym kochaniem siebie i innych. Z tego doświadczenia wyjdziesz silniejsza, głębiej połączona ze swoimi uczuciami i namacalnym poczuciem tego, kim jesteś. Pokażę Ci jak przetransformować dotychczasowe przekonania i formy myślenia, które mimowolnie zaakceptowałeś na temat tego, kim jesteś, czym jest życie. Dzięki temu procesowi świadomie zdecydujesz, czy stworzyć siebie na nowo. Zachęcę Cię do zdefiniowania, rozłożenia siebie na czynniki i ponownego złożenie od podstaw tego piękna, kim jesteś. Szkolenie ma na celu pogłębienie Twojego doświadczenia i zrozumienia, w jaki sposób twój umysł, myśli, energia i intencje łączą się, tworząc doświadczenie Twojego życia. Zaproszę Cię do wejścia w nieznane, poza granice znanego Ci doświadczenia.  Dzięki temu stworzysz nowe, skupisz się na odciążeniu i wzmocnieniu, a to wszystko dzięki innowacyjnym technikom behawioralnym.

Dorota Stańczyk

Światowej sławy artystka transformacyjna, kreatorka wellbeingu, trenerka świadomej kreatywności, mówca keynote i autorka książki  „(Re)-Create Yourself”, która pokazuje jak możemy rozpoznać i rozwikłać ograniczające nas przekonania, rozwiać nadmierne myślenie i uwolnić od poczucia winy i wstydu, które składają się na nasze poczucie, że jesteśmy niewystarczające. Lektura tej książki zabierze Cię w podróż do samopoznania, udowadniając, że dzięki pracy można wyleczyć każdą traumę.

Dorota łączy swoją wiedzę na temat kreatywności i świadomości, aby pomagać zwiększać świadomość paradygmatów życia, pracy i bycia. Zaczęła studiować świadomość, samoświadomość i uważność po swoim pierwszym przebudzeniu. To przebudzenie nastąpiło dzięki medytacji Vipassana, która pozwoliła jej wyleczyć się z choroby autoimmunologicznej, na którą cierpiała przez ponad osiem lat. To sprawiło, że Dorota doświadczyła zmiany w postrzeganiu rzeczywistości i siebie samej. Wykorzystując zdobytą wiedzę, pomogła wielu ludziom poprzez swoje coachingi, szkolenia i wykłady przezwyciężyć własne ograniczenia i przeprogramować swoje systemy przekonań.

Przez dwa lata była dyrektorem kreatywnym Mindvalley, gdzie kierowała dużym, ponad 30-osobowym zespołem. Jest założycielką INNERART  i MoonKava. Talent Doroty został doceniony licznymi nagrodami, w tym Photo Awards for Creative Direction oraz Oakland Independent Artist’s Award za „Najlepszy teledysk”. Współpracowała ze światowej sławy artystami takimi jak Christian Dior, czy firmami jak Sony. Dorota wyreżyserowała również film dokumentalny „Wzmocnione stany świadomości” oraz opublikowała liczne artykuły na temat samoświadomości, kreatywności i innowacyjności.

BREATHWORK I MEDYTACJE
Rafał Nawrot

Albert Einstein mawiał “Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością”.

Pokażę Ci dwa bardzo silne narzędzia, które razem tworzą tarcze nie do przebicia. Nauczą Cię patrzeć z poziomu serca, słuchać głosu intuicji i celebrować TU i TERAZ. Dzięki czemu nauczysz się świadomie żyć, lepiej rozumieć siebie i innych.

Praktyka świadomego oddechu ma realny wpływ na nasze zdrowie. Dzięki sesji ze mną poznasz łagodną, bezpieczną i potężną, praktykę oddechową, która wspomoże cię w oczyszczaniu ze złej energii, napięć oraz stresu. Benefity płynące z możliwości odstresowania się mają wpływ na jakość naszego życia – na pracę, relację, a nawet zarobki. Dzięki tej praktyce uzyskasz głęboki wgląd nie tylko w codzienne życiowe sprawy, ale również wspomoże Cię ona w leczeniu różnego rodzaju traum. Praktyka świadomego oddychania pozwoli Ci odnaleźć własną uzdrawiającą energię, otwierając Ci drogę do nowego życia i większej świadomości. Podzielę się z Tobą również praktykami, które mi osobiście pomogły wyleczyć się z całego niepokoju, lęku i depresji, dzięki czemu stałem się bardziej pewną siebie, spokojną i szczęśliwą osobą. 

Medytacja jest przede wszystkim treningiem umysłu. Treningiem, który zawiera elementy relaksacji, skupienia oraz świadomości. Medytacja jest czymś dla umysłu, czym dla ciała jest trening fizyczny. Praktykowanie codziennej medytacji wspomoże Ci budowanie bardziej harmonijnego życia i lepszego zrozumienie siebie oraz innych. Dzięki temu możemy mieć więcej jasności w życiu i łatwiej podejmować decyzję. Twój umysł potrzebuje codziennego oczyszczenia. Medytacja „usuwa” niepotrzebne myśli i robi miejsce na nowe, bardziej kreatywne i pozytywne myśli. Nasze myśli mają moc tworzenia naszej rzeczywistości. Zmień swój sposób myślenia, a zmienisz swoją rzeczywistość.

Rafał Nawrot

Nauczyciel świadomego oddychania. Absolwent Kursu medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina. Założyciel i pomysłodawcą Republiki Szczęścia, która z małego projektu rozrosła się do wielkiej społeczności. Instagram Republiki Szczęście śledzi ponad 38 tyś. użytkowników. Medytuje z nim już ponad 1000 osób. Prowadzi kursy on-line i warsztaty stacjonarne na które przychodzą setki osób. Dzisiaj inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy, choć jego życie nie zawsze przypominało bajkę – począwszy od stanów depresyjnych, przez uzależnienia od alkoholu i innych używek, kończąc na myślach samobójczych. Dlaczego nie boi się o tym mówić? Ponieważ to dzięki tym doświadczeniom, jest dziś tym kim jest. Poprzez swój przykład pokazuję, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy tylko wyjść ze strefy komfortu, bo tam dzieje się najpiękniejsza magia. Wszyscy żyjemy w tym samym świecie i od tego, jak widzimy ten świat, zależy nasza jakość życia. „Jestem miłością, jestem wystarczająca” – tą prawdą kieruje się w życiu i jej staram się nauczyć innych.

WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ ŚWIADOMEGO ROZWOJU
Paulina Biernat

Na moim szkoleniu zupdate-tujesz swoje pragnienia zobaczysz w prawdzie co dalej Cię stopuje i ogranicza. Sam/a będziesz miała możliwość transformacji swoich ograniczających przekonań na te, które będą Ci służyć. To będzie prawdziwa ceremonia. Dowiesz się jak świadomie przejść przez proces zmiany. Jak podejmować decyzje zgodne ze swoimi wartościami, jak asertywnie odmawiać jeśli coś Ci nie służy. Jak sięgać po swoje marzenia i realizować cele, które prawdziwie dają spełnienie, a nie tylko chwilową satysfakcję.

Nauczysz się tego, czego niestety nikt do tej pory Cię nie nauczył – kontaktu z sobą samym i zaopiekowania się autentyczną wersją siebie. Po to, by świadomie wyznaczyć swoje cele, a nie wiecznie spełniać czyjeś oczekiwania. Dam Ci narzędzia psychologiczne i wiedzę, która pomoże Ci odnaleźć siebie w zmieniających się szybko czasach. Opowiem Ci o różnych percepcjach szczęścia, abyś mógł/a odnaleźć drogę do wewnętrznego poczucia szczęścia. Twoje życie jest w Twoich rękach. Tak samo jak szczęście. Musisz ulepić je sam/a, ale to nie znaczy, że nikt Ci w tym nie może pomóc.

Paulina Biernat

Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu, psycholog i coach. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Popularność i sympatię widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. W 2011 roku zdobyła mistrzostwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Dziś Paulina łączy obie pasje taniec i rozwój osobisty. Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swój autorski program „Taniec Życia” w Onet.pl. Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie. Z łatwością niesie wartość. Daje ludziom odwagę, wiedzę i wiarę w nieograniczoną moc możliwości oraz potencjał który mamy w sobie. Na scenie po niej zostaje powiew samoświadomości, kobiecości i dobroci a przede-wszystkim chęć do działania i zmieniania siebie i swojego życia na lepsze. Od tego roku jest współprowadzi Warsztat „Wyższe Ja” wraz z Jakubem. B. Bączkiem dając wartość i niosąc misję wyższej jakości życia.

CIERPLIWOŚĆ
Łukasz Burnos

Czy możemy się jej nauczyć? Stare greckie przysłowie mówi o tym, że cierpliwość jest kluczem do szczęścia. Bezapelacyjnie cierpliwość jest cnotą i stanowi o sile naszego ducha. Im silniejszy/a jesteś tym większą cierpliwość potrafisz pokazać. Dzięki niej żyjesz w harmonii z całym światem i nie czujesz potrzeby ciągłej walki. Cierpliwość to cecha ludzkiego charakteru, która jest bardzo w cenie, choć w naszym społeczeństwie nie jest ona ani popularna, ani powszechna. Jest za to bardzo trudna do osiągnięcia, a jeszcze trudniejsza do utrzymania w ryzach. Dlatego na moim warsztacie poznasz narzędzie, którymi możesz się posłużyć do budowania swojej cierpliwości.

Opowiem Ci czym tak naprawdę jest cierpliwość i co możemy dzięki niej osiągnąć. Dowiesz się jakie mechanizmy stoją za cierpliwością, a jakie za jej brakiem. Spojrzysz na temat swoich relacji i swoich reakcji z nowej, szerszej perspektywy. Pokaże Ci, jak być cierpliwym w praktyce i jak z tym pracować po zajęciach. 

Łukasz Burnos

Autor projektu Warto, w ramach którego edukuję rodziców o tym, jak budować piękne, głębokie relacje z dziećmi w oparciu o teorię więzi Johna Bowlby i Mary Ainsworth. Prowadzi cykliczne 4-tygodniowe teoretyczno-praktyczne warsztaty dla rodziców

„#wartowrelacje – Jak budować więź z dzieckiem?”, w trakcie których uczestnicy aktywnie transformują swoje relacje z dziećmi i uczą się być dla dzieci figurami bezpiecznego przywiązania. Prywatnie jest tatą 10-letniej Ani i hostem podcastu internetowego Black Dog Podcast. Interesuję się psychologią systemową, analizą transakcyjną i wpływem substancji psychoaktywnych na rozwój człowieka.

DOTYK DUSZY
Joanna Miko

Pokażę Ci moją autorską metodę pracy z podświadomością poprzez kontakt z ciałem opartym na uważnym i pełnym akceptacji i miłości dotyku inspirowanym hawajskim duchem Aloha i filozofią masażu lomi lomi. Dzięki tej technice nigdy nie poczujesz się samotna czy opuszczona, gdyż odkryjesz, że sama możesz ofiarować sobie totalne ukochanie. Te warsztat jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że potrzebujesz przetransformować przekonania dotyczące Twojego ciała. Dam Ci trzy potężne narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć akceptację i głęboko poczuć swoje ciało: oddech, taniec, dotyk. Będzie to warsztat pełen energii miłości, bezpieczeństwa, połączony z dobrą zabawą, by totalnie i radykalnie pokochać siebie z poziomu ciała. 

Pokaże Ci hawajski oddech piko piko, który pobudza bardziej niż kawa. Energetyzuje ciało, otwiera, odblokowuje i dodaje mocy. 

Doświadczysz tańca intuicyjnego, który pozwala wejść w podświadomość by pomóc zmienić przekonania. Świadomy, swobodny, spontaniczny taniec to przepiękny sposób, by kontaktować się ze sobą. W ciele zapisane są nasze emocje. Wprawienie go w ruch sprawia, że możemy poczuć to, co często zapomniane, wyparte, ukryte. Intuicyjny ruch to także okazja do tego, żeby uwolnić to, co nam nie służy: stres, napięcie, trudne emocje. Praktykując tę metodę pracy z ciałem nauczysz się odpuszczać. Esencją odpuszczenia jest pozbycie się wewnętrznych blokad, całkowite poddanie się temu, co nasze ciało, serce i dusza chce wyrazić.

Joanna Miko

Pasjonatka świadomej pracy z ciałem poprzez uważny ruch i dotyk (hawajski masaż lomi lomi), kręgi, warsztaty i kursy towarzyszy kobietom w odkrywaniu ich wewnętrznej mocy. Autorka przestrzeni mamy MOC: miłość, odpuszczenie, czucie.

cena

BILET WSTĘPU
399 ZŁ |

*BILET OBEJMUJE WSTĘP NA DWA DNI WARSZTATÓW

*Tę kwotę możesz również rozbić na kilka dogodnych dla siebie rat. Wystarczy, że wrzucisz produkt do koszyka i przy wybieraniu metody płatności wybierzesz: RATY PAYU, dalej system przekieruje Cię na stronę wniosku.

Szykujemy dla Ciebie wyjątkowy, bardzo rozwojowy cykl warsztatów. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Będzie to intensywny trening umysłu, duszy i ciała na którym przyjrzysz się sobie TU i TERAZ, zmotywujesz się do działania oraz świadomie zaplanujesz ścieżkę swojego rozwoju. Rozkwitniesz jak kwiat i poczujesz prawdziwą moc!

 

Moc by kreować życie swoich marzeń, by manifestować z lekkością, to czego pragniesz, by poczuć sprawczość i odpowiedzialność za swoje życie oraz że każdy z nas zasługuje i może robić to z przestrzeni radości i przyjemności. 

Dream Until Your Dreams Come True

TERMIN | 18-19.02.23

Sobota od godziny 11:00 do 19:00 i niedziela od 9:00 do 17:00.

MIEJSCE | warszawa

Dom Kultury Wilanów, Filia w Alto Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 14.

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań napisz proszę na republikaszczescia1@gmail.com