WARSZTATY ROZWOJOWE ONLINE

ZAOPIEKUJ SIĘ SOBĄ

Niedziela | 25.09.2022 | 11.00 - 17.00

Cel to marzenie z datą realizacji

Zanim zaczniesz jednak stawiać sobie cele warto świadomie „zaopiekować się” sobą.

Kiedy ostatnio robiłaś porządki w swojej głowie? Zastanawiałaś się nad tym, czy jesteś w odpowiednim miejscu swojego życia? Kiedy tak naprawdę odkurzałaś dawne pragnienia i marzenia? Kiedy zatrzymałam się na chwilę i pomyślałaś o tym, co tak naprawdę Cię uszczęśliwia, a co ogranicza?

Zapraszamy Cię na wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju szkolenie rozwojowe, które dedykujemy właśnie Tobie – cudowna kobieto. Będzie to kontynuacja naszej filozofi „zaopiekuj się sobą” do której należy już  150 pięknych dusz.  Nasza podróż potrwa aż 6 godzin, abyś mogła odnaleźć siebie ze swoich głęboko skrywanych marzeń. Będzie to intensywny trening serca i umysłu. Chcemy, abyś razem z nami budowała i ugruntowała poczucie własnej wartości od wewnątrz, tak aby emanować pięknem od środka. To będzie czas, podczas którego przyjrzysz się własnym potrzebom i ograniczającym Cię przekonaniom.

BĘDZIEMY PRACOWAĆ NAD:

OBFITOŚĆ I ENERGIA PIENIĄDZA

Nauczysz się jak brać i dostawać.

RELACJE

Nauczysz się budować szczęśliwe relacje.

SELF-ESTEEM

Zbudujesz silne poczucie własnej wartości.

ZMIANA

Świadomie przejdziesz przez proces zmiany.

Nauczymy Cię:

  • Jak przyciągnąć obfitość do swojego życia
  • Jak pracować z energią pieniądza
  • Jak uczuć się brać i dostawać
  • Jak zaakceptować siebie w pełni
  • Jak budować poczucie własnej wartości
  • Jak poskromić wewnętrznego krytyka
  • Jak zacząć żyć w zgodzie ze sobą i przestać zaspokajać potrzeby innych
  • Jak świadomie przejść proces zmiany
  • Jak budować szczęśliwe relacje
  • Jak nauczyć się stawiać na siebie bez poczucia winy

25.09.2022 | Platforma Zoom

godz. 11:00 - 17:00

Dlaczego warto wziąć udział?

Zrobisz porządki we własnym wnętrzu – w trakcie warsztatów, samodzielnie “odkurzysz” własne pragnienia i zastanowisz się, w jakim miejscu życia jesteś. Co tak naprawdę Cię uszczęśliwia, a co jest Twoim ograniczeniem.  Nauczysz się jak mieć dobry kontakt z samą sobą i jak potrafić wyrażać swoje pragnienia. Po warsztatach będzesz umiała przyciągać do swojego życia pieniądze i obfitość. Pokażemy Ci jak umiejętnie pracować z żeńską energią pieniądza.

Pamiętaj – jesteś piękna, mądra i silna. Jeśli dawno tego nie słyszałaś lub nie pamiętasz i nie czujesz, że te słowa są o Tobie, nie oznacza to, że tego w Tobie nie ma. Jesteśmy po to, aby Ci o tym przypomnieć i pokazać Twoje własne piękno. 

Zależy nam, aby stworzyć team szczęśliwych, świadomych siebie Kobiet. Każda z nas ma w sobie siłę, wrażliwość i indywidualny potencjał. Wierzymy, że wystarczy zaszczepić w Tobie energię sprawczości, abyś mogła świadomi kierować swoim życim. Nauczymy Cię, jak budować poczucie własnej wartości od teraz. Pomożemy Ci krok po kroku wyznaczyć swoje własne, nowe cele i pokażemy jak możesz wcielić je w życie. Pamiętaj, nikt nie zrobi tego za Ciebie. Twoje życie jest w Twoich rękach. Tak samo jak szczęście. Musisz ulepić je sama, a my Ci w tym pomożemy. 

Mamy nadzieję, że zechcesz wkroczyć wraz z nami na nową ścieżkę swojego życia. Wierzymy, że dzięki naszym Warsztatom odkryjesz siebie na nowo i odnajdziesz wewnętrzną siłę, aby zmierzyć się ze wszystkimi lękami, fobiami i złymi myślami, które do tej pory Cię dręczyły. Dlatego przygotowaliśmy kilka dodatkowych narzędzi rozwojowych, które pozwolą Ci świadomie przejść przez proces zmiany, tak abyś już nigdy nie poczuła, że boksujesz się z życiem, ale świadomie je kreujesz.

Kto Cię poprowadzi?

Paulina Biernat

Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu, psycholog i coach. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Popularność i sympatie widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. W 2011 roku zdobyła mistrzistwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Dziś Paulina łączy obie pasje taniec i rozwój osobisty. Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swoj autorski program „Taniec Życia” w Onet.pl. Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie. Z łatwością niesie wartość. Daje ludziom odwagę, wiedzę i wiarę w nieograniczoną moc możliwości oraz potencjał który mamy w sobie. Na scenie po niej zostaje powiew samoświadomości, kobiecości i dobroci a przede-wszystkim chęć do działania i zmieniania siebie i swojego życia na lepsze. Od tego roku jest współprowadzi Warsztat „Wyższe Ja” wraz z Jakubem. B. Bączkiem dając wartość i niosąc misję wyższej jakości życia.

Rafał Nawrot

Nauczyciel świadomego oddychania. Absolwent Kursu medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina. Założyciel i pomysłodawca Republiki Szczęścia, która z małego projektu rozrosła się do wielkiej społeczności. Instagram Republiki Szczęście śledzi ponad 33 tyś. użytkowników. Medytuje z nim ponad 1000 osób. Prowadzi kursy on-line i warsztaty stacjonarne na które przychodzą setki osób. Dzisiaj inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy, choć jego życie nie zawsze przypominało bajkę – począwszy od stanów depresyjnych, przez uzależnienia od alkoholu i innych używek, kończąc na myślach samobójczych. Dlaczego nie boi się o tym mówić, bo to dzięki tym doświadczeniom, jest dziś tym kim jest. Na swoim przykładzie pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Tą prawdą kieruje się w życiu i jej stara się uczyć innych.

Jaki jest koszt?

Miejsce spotkania

Warsztaty odbędą się na żywo odbywały się będą na platformie Zoom – link do spotkania dostaniesz dwa dni przed warsztatami na podany przy płatności e-mail, więc koniecznie sprawdź folder SPAM lub inne.

Spotkanie odbędzie się 25 września od 11.00 do 17.00. Będzie również rejestrowane, tak więc będziesz miała możliwość powracania do nagrania przez kolejne 30 dni. Jeśli zdarzy się, że nie będziesz mogła uczestniczyć w warsztacie na żywo będziesz mogła obejrzeć je później.

Opinie

Relacje z warsztatów

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz proszę na

republikaszczescia1@gmail.com