Zapraszamy Cię na szkolenie, które będzie dynamitem dla kobiecych serc i szczepionką na bylejakość

To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju szkolenie rozwojowe, które dedykujemy właśnie Tobie – cudowna kobieto. Nasza podróż potrwa aż 6 godzin, abyś mogła odnaleźć siebie ze swoich głęboko skrywanych marzeń. Będzie to intensywny trening serca i umysłu. Chcemy, abyś razem z nami budowała i ugruntowała poczucie własnej wartości od wewnątrz, tak aby emanować pięknem od środka. To będzie czas, podczas którego przyjrzysz się własnym potrzebom i ograniczającym Cię przekonaniom.

20.08.2022 | Pałac Ślężany

godz. 12:00 - 18:00

Czego doświadczysz na warsztatach?

 • Zmotywujemy Cię, abyś mogła rozwinąć skrzydła  
 • Dostaniesz dużą dawkę wiedzy i narzędzi rozwojowych
 • Pożegnasz to co Ci nie służy i zaprosisz to co zdrowe, dobre i świadome 
 • Zbudujesz dobre nawyki, które pomogą Ci osiągnąć każdy cel
 • Zadbasz o siebie w sposób inny niż do tej pory. Świadomie i w pełni 
 • Dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci dokonać jakościowej zmiany w twoim życiu 
 • Wzmocnisz poczucie swojej wartości 
 • Odkryjesz, które przekonana Ci nie służą i będziesz mogła dokonać ich transformacji  
 • Zaopiekujesz się sobą dając sobie miłość, spokój i czułość podczas medytacji 
 • Poniesiesz swoje wibracje 
 • Nauczysz się kontaktu z samą sobą 
 • Nazwiesz i rozpakujesz kamienie swoich doświadczeń 
 • Wyciszysz się i zrelaksujesz, nabierzesz witalności i ochoty do życia

20.08.2022 | Pałac Ślężany

godz. 12:00 - 18:00

Dlaczego warto wziąć udział?

Zrobisz porządki we własnym wnętrzu – w trakcie warsztatów, samodzielnie “odkurzysz” własne pragnienia i zastanowisz się, w jakim miejscu życia jesteś. Co tak naprawdę Cię uszczęśliwia, a co jest Twoim ograniczeniem. 

Pamiętaj – jesteś piękna, mądra i silna. Jeśli dawno tego nie słyszałaś lub nie pamiętasz i nie czujesz, że te słowa są o Tobie, nie oznacza to, że tego w Tobie nie ma. Jesteśmy po to, aby Ci o tym przypomnieć i pokazać Twoje własne piękno. 

Zależy nam, aby stworzyć team szczęśliwych, świadomych siebie Kobiet. Każda z nas ma w sobie siłę, wrażliwość i indywidualny potencjał. Wierzymy, że wystarczy zaszczepić w Tobie energię sprawczości, abyś mogła świadomi kierować swoim życim. Nauczymy Cię, jak budować poczucie własnej wartości od teraz. Pomożemy Ci krok po kroku wyznaczyć swoje własne, nowe cele i pokażemy jak możesz wcielić je w życie. Pamiętaj, nikt nie zrobi tego za Ciebie. Twoje życie jest w Twoich rękach. Tak samo jak szczęście. Musisz ulepić je sama, a my Ci w tym pomożemy. 

Szkolenie SelfCare

Szkolenie da Ci narzędzia psychologiczne i wiedzę, która pomoże Ci odnaleźć siebie w zmieniających się szybko czasach. Adaptacja do zmiany i elastyczność emocjonalna jest teraz niezbędna do tworzenia świadomego jutra. Na szkoleniu poczujesz sprawczość w swoich rękach. Krok po kroku zostaniesz przeprowadzona przez proces zmiany, którego pragniesz dokonać, ale do tej pory brakowało Ci odwagi albo wypierałaś go i odkładałaś w czasie. Wszystko po to, aby zmienić swoje życie na bardziej jakościowe i takie, którym pragniesz żyć. Nauczymy Cię jak przyglądać się sobie i swoim potrzebom w danym momencie życia. Będziesz umiała zdefiniować czego potrzebujesz, a czego się boisz. Na szkoleniu nauczysz się technik mini wizualizacji kierowanej i symulacji mentalnej. Poznasz ograniczające Cię przekonania i nauczysz się wspierających nawyków myślowych. Przyjrzysz się swoim potrzebom, zaplanujesz ścieżkę rozwoju oraz zmotywujesz się do działania i wyznaczysz pierwszy krok, ale przede wszystkim nauczysz się stawiać granice.

Świadome afirmacje

Albert Einstein mawiał “Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością”. Współcześni naukowcy zgodni są co do tego, że wszystko we wszechświecie stworzone jest z energii. Nasze myśli mają moc tworzenia naszej rzeczywistości. Zmień swój sposób myślenia, a zmienisz swoją rzeczywistość. Naukowcy obliczyli, że współczesny człowiek ma około 60 tysięcy myśli dziennie, z czego co najmniej 80% to myśli negatywne. Nazwano je „automatycznymi myślami negatywnymi”. Każda negatywna myśl tworzy bardzo wyraźne zmiany w naszym ciele. Krytyka, ocena, złość, lęk czy niepokój powodują powstawanie w naszym organizmie hormonów, które dosłownie zatruwają nasze fizyczne ciało. Jedynym sposobem zatrzymania tego procesu jest zmiana naszego sposobu myślenia. To nie jest łatwe, ale jest możliwe. Wymaga codziennej pracy, dyscypliny i systematyczności. Pomocne w tym są techniki takie jak joga, medytacja czy Mindfulness. Nieocenioną pomocną są również codzienne afirmację. Afirmacje są sprawdzoną i skuteczna metoda samorozwoju i samodoskonalenia. Są wręcz niezbędnym narzędziem, jeśli chcemy „przeprogramować” swój umysł z nawyków negatywnego myślenia. Na szkoleniu nauczymy Cię nastawiać swój umysł na zmianę, pokażemy Ci również techniki pomocne w ukierunkowaniu swojej podświadomości, jak medytacja czy wspólne śpiewanie mantr. 

Taniec intuicyjny

Taniec, który nie wymaga żadnych przygotowań. Jest to specyficzne połączenie pracy z ciałem i arteterapii. W tej formie tańca nie ma żadnych, z góry ustalonych kroków, układów czy choreografii. Jego podstawą jest autentyczny, prosty i niezaplanowany ruch, który może pomóc Ci rozplątać emocjonalne więzy i pozbyć się blokad w ciele. Możesz tańczyć tylko i wyłącznie dla samej przyjemności, która płynie z tego szczerego i niewymuszonego ruchu, ale możesz także potraktować ten improwizowany taniec jako medytację w ruchu i spróbować wykorzystać jego leczniczą i terapeutyczną moc. To doskonały sposób na zwiększenie świadomości naszego ciała oraz na integrację ciała i umysłu.

20.08.2022 | Pałac Ślężany

godz. 12:00 - 18:00

Kto Cię poprowadzi?

Paulina Biernat

Mentorka kobiet i promotorka świadomego stylu, psycholog i coach. Trener rozwoju osobistego i mówca motywacyjny. Popularność i sympatie widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. W 2011 roku zdobyła mistrzistwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance. Dziś Paulina łączy obie pasje taniec i rozwój osobisty. Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swoj autorski program „Taniec Życia” w Onet.pl. Pokazuje i uczy w jaki sposób postawić na siebie i zacząć żyć w autentyczności i w szczęściu, harmonii i prawdzie. Z łatwością niesie wartość. Daje ludziom odwagę, wiedzę i wiarę w nieograniczoną moc możliwości oraz potencjał który mamy w sobie. Na scenie po niej zostaje powiew samoświadomości, kobiecości i dobroci a przede-wszystkim chęć do działania i zmieniania siebie i swojego życia na lepsze. Od tego roku jest współprowadzi Warsztat „Wyższe Ja” wraz z Jakubem. B. Bączkiem dając wartość i niosąc misję wyższej jakości życia.

Rafał Nawrot

Ukończył Kurs medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina oraz kurs świadomego oddychania. Rafał zaprosi Cię w podróż w głąb siebie. Wyjdziesz ze strefy komfortu, gdzie dzieje się prawdziwa magia, aby na końcu stanąć przed lustrem i z pełnym zaufaniem powiedzieć do siebie “Jestem miłością, jestem wystarczająca ” Wszyscy żyjemy w tym samym świecie i od tego, jak widzimy ten świat, zależy nasza jakość życia. Poprzez swój przykład pokażę Ci, jak można diametralnie zmienić jakość życia medytując, śpiewając mantry i kierując się sercem.

Miejsce warsztatów

Pałac Ślężany, Kasztanowa 1, 05-252 Ślężany. 

Ten zabytkowy pałac zbudowany został w stylu eklektycznym przez Jana von Egerta ok. 1880 roku. Położenie Pałacu jest wyjątkowe. Usytuowane na obszarze “Natura 2002” na wysokiej skarpie Bugu zapewnia przepiękny widok na rzekę, a rozległy park, w którym króluje starodrzew i do którego prowadzi klimatyczna aleja porośnięta kasztanowcami, pozwala na chwilę relaksu i kontaktu z naturą.

Oferujemy Ci także kochana transport w cenie biletu spod Pałacu Kultury do Pałacu Ślężany. Przejazd zapewnia dojazd na warsztaty i powrót. Niestety ta opcja nie jest już dostępna – limit miejsc osób jadących naszym transportem został wyczerpany.

 

Jaki jest koszt?

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Sprzedaż kończy się z chwilą wyprzedania ostatniego biletu i tylko zakup biletu gwarantuje udział w warsztatach.

Opinie

Warsztaty pomogły mi zajrzeć w głąb siebie, aby spotkać się ze swoimi cieniami i traumami, które blokowały mnie przed wzrostem. Ćwiczenia pomagające uwolnić emocje, oswoić lęk, zauważyć siebie - to doświadczenia, które trudno opisać słowami- to trzeba przeżyć. Rytuały na nowo otworzył mnie na moją kobiecość i bliskość z innymi kobietami bez konkurowania.

Od samego początku warsztaty są magiczne . Zmiana czy przestawienie myślenia, oczekiwań czy nawet leków, następuje od samego początku, gdy przyjeżdżasz na miejsce i gdy zaczynasz się przytulać do „obcych” ludzi … i to jest właśnie początek tej magii, która dzieje się w czasie warsztatów i zostaje z tobą jeszcze długo po…

Nauczyłam się jak mogę moje życie kreować. Odpusciłam przekonania. Dostałam narzędzia, dzięki którym mogę i wiem jak to zrobić. A przede wszystkim spojrzałam na siebie z miłością i zaczęłam siebie znów kochać. To była najpiękniejsza lekcja dla mnie - lekcja akceptacji siebie-taka jaka jestem, jedyna w swoim rodzaju, wartościowa i piękna kobieta.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz proszę na

republikaszczescia1@gmail.com